Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-9254 (5685251)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:Сектор взаемодіїї з правоохоронними органами [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Мірошниченко В.Я.
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прошу посилити контроль патрулями Муніципальної поліції за власниками авто у зв’язку з паркуванням автомобілів на тротуарі за адресою м. Київ, вул. Івана Микитенка на відрізку дороги від бульв. Перова до вул. Сєрова з боку школи – інтернату (бульв. Перова, 23/1).
Автомобілі паркуються на тротуарах всупереч встановлених знаків (5.39 та 7.6.1) вздовж дороги та вимог ПДД (п. 15.6 та п. 15.10 (в)), щодня виникає ситуація коли по тротуару неможливо проїхати дитячою коляскою через припарковані авто, які не залишають вільного місця на тротуарі, через що виникають постійні конфлікти з водіями.