Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-6892 (5685274)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ВОП ”Дегтярівка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Пособчук Валентина Антонівна
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

По вулиці Дорогожицькій 17, в спеціально відведеному місці облаштоване місце для збору сміття.
В ночі з 03.08 на 04.08 двое мешканців будинку 17 по вулиці Дорогожицькій в нетрезвому стані перемістили мусорні баки для збору сміття на зелену зону, на пішоходний троуар на вулицю Дорогожицька.
З 04.08. мусорні баки знаходяться не в облаштовано місці, на пішоходному тротуарі, біля зупинки 23 та 19 тролейбуса по вулиці Дорогожицька, та знаходяться на зеленій зоні.
Прошу перемістити мусорні баки у відведене спецальне місце для збору сміття, що знаходится у дворі по вулиці Дорогожицька 17.
На сьогоднішній день, у дворі будинку 17, де відсутні мусорні баки, зібралось звалище із сміття, оскільки мешканці виносять його в спеціальне обладнене місце для збору сміття, а майже на проїзній частині по вулиці Дорогожицька біля зупинки тролейбусів 23 та 19, а також на зеленій зоні, що знаходиться на пішоходному тротуарі, мешканці прилеглих будинків зносять сміття в мусорні баки, які там знаходяться незаконно!!!!!!!
Прошу мусорні баки перемістити в спеціальне обласшоване місце у двір по вулиці Дорогожицька 17!!!!!!