Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23590 (5685347)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Будівництво /дооблаштування спортивних майданчиків
Відповідальний:ЖЕД - 902 (Чоколівське) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Корнієнко Л.М.
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

У дворі будинка Пулюя, 1а розташований спортмайданчик. Спортмайданчик будувався виключно з благими намірами для зайняття спортом….але не судилося…На цьому спортмайданчику цілодобово гатять м’ячем та грає безкінечна дуже громка музика, починаючи з 07.00 ранку і до глибокої ночі. Так звані «гравці» можуть прийти об 23.00 та гепати м’ячем, а в кого немає м’яча грає посеред ночі у футбол пистими пластиковими пляшками, а деякі «гравці» приходять на спортмайданчик виключно розпити спиртні напої, супроводжуючи свою гру матюками та гучною музикою. Зауваження мешканців та приїзд поліції не лякає «чудо гравців».
Спортмайданчик встановлений у ДЕСЯТИ шагах від вікон мешканців будинку Пулюя, 1а.
НА ПІДСТАВІ - (абзац другий пункту 4.10 у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 31.08.2009 р. N 653) - - МАЙДЧИКИ для ігор дітей дошкільного і молодшого шкільного віку розміром не менше 0,7 м2/люд., які слід розміщувати на рівні землі території подвір’я на відстані не менше 12 м від вікон житлових і громадських будівель, - занять фізкультурою та спортом розміром не менше 2 м2/люд. на відстані від житла - 10 - 40 м. ДЕСЯТЬ КРОКІВ це не 10-40 м.

Спортмайданчик у дворі будинку Пулюя, 1а встановлений з ГРУБИМИ ПОРУШЕННЯМИ норм чинного законодавства України, це САМОВІЛЬНЕ НЕЗАКОННЕ будівництво, яке повинно бути ДЕМОНТОВАНЕ.
Державні будівельні норми України - Джерелами зовнішнього біогенного шуму є стадіони, базари, майдани для мітингів, танцмайданчики, відкриті майданчики культурномасового відпочинку, СПОРТМАЙДАНЧИКИ, дискотеки, зоопарки, тваринницькі ферми тощо. Місця або зони для дитячих та спортивних майданчиків та об’єктів соціальної сфери згідно ДСП 173 треба визначати на відстані не менше ніж 40 м від житлових будинків.

Тому, в свою чергу, вимушені ВИМАГАТИ демонтаж (або перенесення) спортмайданчику у місце, яке відповідає діючому законодавству України з дотриманням УСІХ норм встановлення подібних споруд.