Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16560 (5685379)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 901 (Залізничне) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Олефіренко М. О.
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

В кінці травня біля нашого будинку (вул. Богданівська 5а) прибрали сміттєві урни з бетону, які там постійно знаходилися біля лавочок. Спочатку вони були біля сміттєвих контейнерів, за місяць зникли і звідти. На заміну цим урнам нічого не поставили, через що біля будинку і особливо біля лавочок постійно купа сміття.

За інформацією від майстра ЖЕКу старі урни прибрали через те, що вони небезпечні з точки зору тероризму. Проте мешканці будинку стабільно сплачують за прибирання прибудинкової території і мають право на те, щоб біля будинку не було сміття. Двірник не може цілодобово знаходитися біля нашого будинку і прибирати, а навечір фактично щодня біля лавочок є купа сміття. рід час дощу це сміття змиває і воно потрапляє в зливову каналізацію, через що вона забивається.

Прошу вжити заходів для встановлення сміттєвих урн біля нашого будинку.