Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ц-1479 (5685409)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП УЗН [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Манько Ольга Іванівна
Дата контролю:12 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

1. Сміття на Замковій горі. Цю проблему зголошувала два тижні тому по телефону 1551 - заявку прийняли та пообіцяли прибрати. Оперативно - через день або два - подзвонили з ”Зеленбуду” та повідомили, що на горі прибрано, попросили перевірити. 1 серпня я піднялася на гору для перевірки та виявила, що вона надалі дуже засмічена (фотографії додаються). Можливо, працівники ”Зеленбуду” прибрали лише на вершині, біля виходу зі сходів - але слід пройтися стежками трохи далі - там можна побачити різне - від поодиноких папірчиків чи поліетилену і пляшок до справжніх звалищ сміття. Звертаюся з проханням налагодити РЕГУЛЯРНЕ прибирання на Замковій горі. Повно сміття також по дорозі на гору - під сходами. Також варто посадити якісь рослинки до квітників, які знаходяться у підніжжя сходів (на фото видно нещасні квітнички з землею). Це просто СОРОМНО мати такий смітник і повну занедбаність поруч з історичною пам’яткою - Андріївським узвозом, таким популярним серед киян та іноземців.

2. Сміттєзвалищем ”зустрічають” також сходи на оглядовий майданчик біля буд. 15 на Андріївському узвозі (Замок Річарда) - що трохи вище сходів, які ведуть на Замкову гору. У куточку біля сходів сміттєзвалище, а на першій сходинці лежить мертвий щур (див. фото).