Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-38807 (5685443)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:Шевченківська РДА []
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня, пишу в третій раз відносно однієї і тої ж ДУЖЕ АКТУАЛЬНОЇ проблеми!

Цього разу я прикріплю текст попередніх заяв для того щоб не виникло проблем з нестачею інформації.

Я раніше, ще в травні цього року, писав звернення К-26836 щодо критичних проблем з дорожним покриттям:
”Дорожное покрытие в ужасном состоянии уже минимум 3 года, если конкретней - после поворота около детского садика вдоль детской площадки. Когда проводили ремонт дороги почему-то после поворота не стали продолжать и там покрытие стало просто ужасное. Зимой этот короткий участок дороги в 80 метров проехать становится физически невозможно и всем приходится парковаться около чужих подъездов по пути до этого поворота. (проезд в ту сторону улицы один единственный).”

На яке отримав відповідь:
”Вітаємо!

Ваше звернення К-26836 було прийнято та опрацьовано виконавцем.

Україна, 03150, м. Київ, вул. Ямська, 59 тел. (044) 529-40-30, факс (044) 528-75-19 20.05.2019 № 334 на № К-26836/1 від 05.05.2019 Кривоус В’ячеслав Васильович м. Київ, провул. Артелирійський,1 а,кв.5. Директору КБУ “Контактний центр”(15-51) Жуковій Л.П. Шановний В’ячеславе Васильовичу! Ваше звернення, яке надійшло через КБУ “Контактний центр міста Києва” від 05.05.2019 року № К-26836/1, з проханням провести ремонт асфальтового покриття проїжджої частини по пров. Артелирійський (біля дитячого садка вздовж площадки), було уважно розглянуто та опрацьовано в КП ШЕУ Шевченківського району. За результатами розгляду, в межах компетенції та балансової належності повідомляємо, що проведення ремонтних робіт з відновлення асфальтового покриття проїжджої частини за вищезазначеною адресою заплановано провести протягом липня місяця поточного року. Шановний В’ячеславе Васильовичу, ще раз дякуємо за Ваше звернення та довіру висловлену Київській міській владі. З повагою Начальник Володимир ГУЗЕМА Єрмакін 529-40-30”

Щодо НЕВИКОНАННЯ запланованих робіт я повідомив скаргою К-38565:

”Мною було надіслано звернення К-26836 ще у травні місяці 2019 року. На яке я отримав відповідь у якій зазначається що роботи з відновлення асфольтового покриття будуть проведені у липні місяці поточного року!
Але ЖОДНИХ робіт у липні місяці не проводилось і вже почався серпень місяць, прошу провести перевірку згідно цього питання та все-таки змотивувати відповідальних до виконання!”

Відповідь:
”ЗВЕРНЕННЯ К-26836 НЕ МАЄ НА РОЗГЛЯДІ В ШЕВЧЕНКІВСЬКІЙ РДА”

НАЖАЛЬ, до цього часу, ЖОДНИХ робіт з ремонту дорожного покриття в вищезазначено