Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-9363 (5685485)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді
Відповідальний:Дільниця - 2 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: Клименко Тамара Миколаївна
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня! Звертаюсь від імені всіх мешканців будинку та прошу вирішити питання/проблеми, що виникли за нашою адресою, а саме:

1. В під’їзді на першому поверсі загального користування де знаходяться поштові скриньки, відсутнє ”повноцінне” освітлення. Лампу (яка швидко перегорає) (фото додається) було встановлено силами мешканців, але на мою думку це питання стосується комунального підприєсмства. Зараз почастішали напади на літніх людей у під’їздах власних будинікв і таке ”освітлення” загрожує життю мешканців.

2. Два тижні тому, під час шквального вітру, було зірвано частину водосточної труби (фото додається) вона до сих пір валяється. Під час зливи вода просто зтікаю по стінам будинку, що в подальшому може викликати грибок та цвіть в помешканні квартири настіні якої розташована труба.

3. Сама ”болюча” проблема нашого будинку, це стан прибудинкової території, а саме - відсутність асфальтового покриття!!! (фото додається). Коли нас перевели з індивідуального опалення на централізоване, було знято асфальт та прокладено труби. Після того заасфальтували тільки частину територіїї, а саме, де знахидиться котельня, а ту частину де все життя розверталась техніка (трактори, грузові машини з вугіллям) нікому до неї діла немає. Це триває вже 3 рік, ми сподівалися що приведуть в належний стан, тепер надія тільки на вас!!! В нашому будинку мешкають літні люди, інваліди, родини з маленькими дітьми і це неподобство заважає! Не можна вільно пересуватися дитячим візком, людині на милицях- (сусідка з 7 квартири - інвалід), дітям гратися біля будинку чи кататися на роліках, скейтах або на велосипедах, літні люди мають обходити ці ями та вибоїни по газону, бо на заасфальтованій території А коли під’їзджає авто то маємо шум від щебеня.

Буду Вам дуже вдячна, якщо наші проблеми будуть найближчим часом вирішені у повному обсязі.