Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16566 (5685487)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”УЗН” [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Філінська Л.Д.
Дата контролю:12 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Доброго дня! Територія між будинками по вул. Харківське шоссе 152 та буд.Тростянецька 8, ( орієнтир ”Море пива”) не прибирається, а навпаки засмічується все більше щодня. Кому підпорядкована дана територія, і куди йдуть гроші за обслуговування прибудинкових територій ? За три місяця прибрали лише частково на зеленій зоні. Проїзджа частина так само не прибирається. Вдячна за відповідь.