Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23609 (5685491)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Шевченківська РДА [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня!
Я є мешканкою та займаю посаду бухгалтера в ОСББ ”Бакинська 37-Д”
Мешканці нашого будинку вже давно займаються розподілом сміття.
Для цього навіть побудували велику, зручну сміттєкамеру.
Але зіткнулися з тою проблемою що організації, переробники вторсиривини не хочуть безкоштовно її забирати та вивозити. Про оримання за вторсировину грошей навіть не мріємо.
Просимо посприяти вирішенню нашої проблеми, оскільки сміття є спільною пробемою жителів мість на його управлінців.
Буду вдяна та сподіваюсь на допомогу!!!