Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-38812 (5685493)
Зареєстровано:7 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ПрАТ ”Київспецтранс” [Ляшкевич Максим Володимирович], виконавець: Грущинський Андрій Миколайович
Дата контролю:22 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Шановні адміністратори!
5й день за адресою мого проживання, Київ, вул. УШАКОВА 16-А, не вивозиться сміття. Навколо баків безлад і відповідний запах. Не знаю як двірник має потім прибрати, навіть якщо сміття таки заберуть!? На вулиці 27 градусів тепла і ця купа просто пливе вже! Прошу зреагувати на проблему. Заздалегідь вдячна. Фото файл додаю.
Марина Кущенко, Київ, 7 серпня 2019р.