Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-6490 (5685556)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Волошин Анатолій Опанасович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрый вечер, проживая на улице Бориса Гмыри 14б. Хочу обратить внимания, что от Бориса Гмыри 12 и по Бориса Гмыри 18 дорога разбита, глубокие ямы, мы жильцы Б.Г 14б и 16 не можем заехать к себе во двор, создаем аварийную ситуацию. Прошу разобраться в нашем обращении.