Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18568 (5685576)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Круценко Володимир Іванович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На дороге от ресторана Башня Мерлина до арки дома 3 между парадными 13 и 14 на улице Андрея Малышка не горят 3 фонаря, там очень темно и передвигаться там в темное время суток не безопасно!!! фото отсутствуют из за брака освещения