Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-7483 (5685622)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Обслуговування та технічний стан каналізаційних колодязів
Відповідальний:Департамент експлуатації каналізаційного господарства [Кислий М. І.], виконавець: Новіков Ігор В’ячеславович
Дата контролю:13 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На вулиці Лютеранській від будинку 2112 і нижче по вулиці, аж до перехрестя з вулицею Заньковцькою стоїть сморід каналізаційний.
Можливо, це повязано з туалетами, якими там користується охорона Адміністрації з Нацгвардії.

Чи можливо з цим щось зробити?
По вулиці неможливо пройти. Це ж туристична зона, поруч Адміністрація Президента - і стоять нужники і з них тхне на всь квартал.
Чи можна з тим щось зробити?
Дякую