Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-19831 (5685623)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня. На перехресті вулиць Харківське шосе та Абая Кунанбаєва уже другу добу не працюють світлофори.
На перехресті активний рух транспорту. Дорогу перейти дуже важко.
Прошу Вашого втручання в дану ситуацію щодо відновлення роботи світлофорів.
Дякую.