Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23621 (5685624)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Крикун Арсен Євгенович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Мешканці будинків 67/11, 67/12, 67/13 по вул. Копилівській звертаються з проханням вжити заходів щодо влаштування покриття на міжбудинкових проїздах та прибудинковій території. Із року в рік ями збільшуються та з’являються нові. Крім того, декілька років тому перед під’їздами будинків 67/12 та 67/3 здійснювались ремонтні роботи мереж, для чого було вирито котлован, який ”символічно” засипали ґрунтом, який продовжує просідати (тверде покриття не було відновлено). Біля дитячого майданчика утворилися глибокі провали, що створює загрозу дітям, які граються в дворі. Зараз авто швидкої допомоги відмовляються під’їжджати до під’їзду.
А також працівники комунальної служби не мають змоги належно прибирати прибудинкову територію оскільки тверде покриття відсутнє, а майже весь двір – це пилюка, каміння та багнюка, яка поступово заростає травою.
Просимо негайно втрутитись в ситуацію, що склалася та допомогти мешканцям будинків та їхнім дітям насолоджуватися проживанням у нашому дворі.
Дякую.