Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-6491 (5685635)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Удосконалення організації дорожнього руху
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.
Нещодавно на подільських вулицях було змінено напрям руху транспорту і для багатьох це стало справжньою проблемою, а головне в деяких навігаційних програмах напрям руху підказує з порушеннями ПДР.
Пріоритетом напряму руху є дорожні знаки, проте на цьому перехресті (вул. Верхній/Нижній Вал - вул. Волоська) з ними є проблема (все видно на фото):
- при виїзді з Волоської на Нижній Вал знак ”поворот тільки направо” та ”в’їзд заборонено” розташовані досить високо (явно не по нормі!) та майже не читаються з місця водія авто!
- як результат машини з Волоської їдуть прямо, перетинають Нижній Вал та повертають наліво на Верхній Вал (як це було раніше) та створюють аварійну ситуацію (навесні навіть сбили пішохода):
- між водіями виникають лайки, драки...
І таких ситуацій на цьому перехресті більш ніж 100 за день!!!

Прошу терміново вжити заходів для приведення у відповідність нормам розташування дорожніх знаків та розмітки на вищезазначеному перехресті для уникнення конфліктних та аварійних ситуацій, а також порушень ПДР.

Дякую