Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18574 (5685637)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт та обслуговування зливневих стоків
Відповідальний:ВОП ”Дегтярівка” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Пособчук Валентина Антонівна
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Біля першого підїзду будинка проспект перемоги 66 знаходиться каналізація відкритого типу. На даний момент вона не можу функціонувати так як забилась сміттям після ремонту дороги яка розміщена паралельно будинка. Коли знімали асфальт, каналізацію не закривали. Як результат халатної , безвідповідальної роботи ремонту, в дворі постійно стоїть вода, а по ній плаває сміття, так як поруч знаходиться смітник. Коли приїжають забирати сміття , все що випало з контейнера не в машину, плаває двором.
Прохання почистити каналізацію щоб вона впитувалась, а сміття, двірник зміг підмітати.
Фото додаю