Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-6774 (5685643)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Святошино” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня.
Біля мого будинку , навпроти 4-го підїзду , комунальні служби викопали дві ями,глибиною десь біля 3-х метрів.
В цьому місці вони копають кожен рік,в прошлому році навіть два рази!Після проведених робіт ,місяцями , ця яма не засипается. Чому,не зрозуміло.Пройти нормально немає можливості. Вчора жінка с дитячим візочком та дитиною всередині хотіла пройти між цих ям (по іншому немає можливості),зачепилась за цеглу і впала, візок с дитиною по інерції поїхав в перед ,прямо у яму.На щастя жінка встигла піднятися та втримати його,а якщо б не встигла?
Дуже прошу Вас вирішити це питання,засипати яму,та при можливості заасфальтувати,тому що без асфальту там постійно буде болото посеред двору.Фото додаю.Дуже Вам вдячна за допомогу.