Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19200 (5685651)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Удосконалення організації дорожнього руху
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Пархоменко Олена Юріївна
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

на перехресті просп Палладіна на вул Стеценка встановлений знак напряму руху по смугах, який є причиною заторів та аварій на перехресті. основною причиною є неможливість руху в третій смузі прямо та відсутність дублюючого знаку за 50 метрів згідно ПДД.
прошу негайно замінити знак який дозволяє рух у третій смузі прямо та встановити дублюючий знак згідно ПДД.