Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16584 (5685690)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Інші порушення громадського порядку і громадської безпеки
Відповідальний:Відділ благоустрою [в.о. САГАЙДАК Людмила Григорівна], виконавець: Нікитюк О.О.
Дата контролю:13 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Рядом с подземным переходом на улице Зои Гайдай организуется ”блошинный рынок”, на котором алкоголики стягивают мусор с окрестных мусорных баков, здесь же они пьют, испражняются и мусорят, территория ”торговли” расширяется - помогите избавиться от этой свалки