Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-2829 (5685758)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:УЖКГ [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Смаровоз Ігор Олександрович
Дата контролю:28 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день,

з моменту коли було проведено реконструкцію догори та освітлення по вул. Газопровідній не працює освітлення. Коли стояли старі стовпи, то освітлення було, а тепер ця вулиця повністю темна. Прошу подбати про освітлення вулиці.