Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-19840 (5685765)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Відновлення дорожнього знаку! Біля будинку вул. Б. Гаврилишина 6 - зігнули/зламали стовп із знаком пішохідний перехід та інший знак. Просимо відновити! Фото додається