Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-2830 (5685788)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Претензії та зауваження до обслуговуючого персоналу (двірники й т.п.)
Відповідальний:ЖЕД - 107 [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Нікітенко В.Ю.
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Сьогодні близько 10-ї години біля під’їзду мого будинку я виявив зникнення картонної коробки, яку мешканці двору облаштували під житло для новонароджених кошенят і їхньої мами, які до цього жили у підвалі нашого дому, а також миски з їжею для цих тварин. Ще вранці коробка та миска з їжею були на місці. На запитання до прибиральниці прибудинкової території остання відповіла, що викинула коробку і миску, виконуючи вказівку її керівниці - майстра на ім’я Зоя Василівна (прізвище та контактні дані останньої їй не відомі). Зі слів прибиральниці, майстер пояснила свою вказівку підготовкою до перевірки якоюсь комісією та необхідністю підтримання чистоти та відсутності свійських тварин у дворі. Я вважаю, що зазначена вказівка керівника прибиральників прибудинкової території мого дому є неправомірною та надана з перевищенням повноважень майстра, оскільки не погоджена з місцевими жителями і суперечить рішенню Комісії Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, яка 21 лютого 2017 року підтримала петицію про визнання котів частиною екосистеми міста Києва. Зазначений випадок знищення житла для дворових котів біля нашого дому є не першим, кілька місяців тому прибиральники прибрали подібну облаштовану коробку, яка слугувала прихистком для котів від жовтня минулого року. Сьогоднішні дії прибиральників є особливо цинічними, зважаючи на те, що сьогодні, 8 серпня, — міжнародний день кота, який протягом понад 15 років відзначається за ініціативою Міжнародного фонду благополуччя тварин.
Прошу вплинути на вказану ситуацію з метою недопущення жорстокого поводження зі свійськими тваринами та руйнування екологічної системи міста.
З повагою, житель будинку Богдан Жилюк