Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16587 (5685796)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Облаштування прилеглої території навчальних закладів
Відповідальний:Управління освіти [в.о. Лозовий Василь Борисович], виконавець: Списовська Євгенія Іванівна
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня!

Чому не має ніяких активних робіт по реконструкції стадіону в школі №62 Дарницького району, за адресою вул. Княжий затон 17-В. Фактично це бездіяльність. Чому діти не мають можливості займатися фізкультурою на свіжому повітрі та в нормальних умовах вже більше двох років? Чому на будівництво всіляких велодоріжок коштів з бюджету вистачає, а закінчити рекострукцію стадіону досі не можуть чи не хочуть?
Прошу повідомити в які терміни буде закінчено чи хоча б розпочато реальні роботи спрямовані на завершення такої реконструкції та її прийняття в експлуатацію?
Це вже повторне звернення. Прощу повідомити про те, як змінився стан справ з даного питання з моменту мого останнього звернення (від 19 Лютого 2019
Г-4656)