Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16589 (5685820)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

По вул. Бальзака, починаючи від перехрестя вул. Лісковської та Бальзака і до 63 будинку по вул. Бальзака постійно паркуються вантажні автомобілі (фури), які приїзджають до магазину Нова лінія (вул. Бальзака 65/1), тим самим значно ускладнюючи рух автотранспорту (щоб об’їхати припарковані вантажні автомобілі доводиться виїжджати на зустрічну смугу руху). В зв’язку з цим також ускладнюється виїзд автомобілів з прибудинкової території.
Прошу розглянути дане питання та встановити відповідні знаки, які забороняють паркування та зупинку транспортних засобів на вул. Бальзака, від перехрестя вул. Лісковської та Бальзака і до 63 будинку по вул. Бальзака.