Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16590 (5685821)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація пристроїв примусового зниження швидкості
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

В зв’язку з підвищенням аварійності та небезпечності на наземному пішохідному переході що розташований між будинками № 63 та № 65 по вул. Бальзака в м. Києві, відповідно до статей 6, 9, 24 Закону України «Про дорожній рух» та статей 19, 21 Закону України «Про автомобільні дороги», враховуючи положення ст. 23 Закону України «Про стандартизацію», щодо добровільності застосування національних стандартів, з метою підвищення рівня безпеки та умов руху пішоходів через проїзну частину вулиці Бальзака (поблизу небезпечного переходу знаходиться школа та дитячий садок),
ПРОШУ:
1. Влаштування пристрої примусового зниження швидкості руху транспортних засобів на вулиці Бальзака в м. Києві на пішохідному переході між будинками № 63 та № 65 (як це реалізовано на перехресті вул. Бальзака та Будищанської).
2. Визначити замовника та забезпечити влаштування пристроїв примусового зниження швидкості руху транспортних засобів на вулиці Бальзака в м. Києві на пішохідному переході між будинками № 63 та № 65.
3. Встановити світлоповертальні елементи, а з обох боків переходу встановили двосторонні дорожні знаки 5.35.1 з флуоресцентною окантовкою.