Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Щ-1110 (5685833)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:Шевченківська РДА [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

За адресою вул Льва Толстого 43 зухвало вкрадений тротуар для парковки ресторану Велюр, тротуару залишено меньше метра і він дуже тісний, особливо для колясок с дітьми або людей з особливими потребами. Парковка була можлива паралельно тротуару, але якимось чином парковка була організована під кутом за рахунок вкраденого метра тротуару. Прошу не відписуватись про брак коштів на реконструкцію, а повернути вкралений у Киян тротуар.