Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19213 (5685836)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Гуйда Лариса Олексіївна
Дата контролю:13 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Біля під’їзду №4 облаштоване місце для збору відходів. Але туди зносяться відходи з трьох під’їздів нашого дому, дому № 11 по вул. Академіка Білецького, двох аптек, трьох продуктових магазинів, одного винно-водочного магазина, господарчого магазина та МАФа. З додатків видно, що твориться біля нашого під’їзду з-за такої кількості користувачів, вітру, що розносить мусор, компанії, що вивозить мусор і неохайно загружає його до спецавтомобіля та працівників компанії, що обслуговують наш двір і несвоєчасно наводять у ньому порядок. Пропонуємо перенести місце збору відходів до проїзжої частини по вулиці Академіка Білецького, як це зроблено на вулиці Академіка Стражеско.