Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-19848 (5685857)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 8-9 [Григоренко Василь Васильович], виконавець: Ульянов Олександр Володимирович
Дата контролю:13 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вiтаю. Компания, що вивозить смiття, самостiйно змiнила мiсце розташування смiтникiв.
Вони завжды стояли у кiнцi двору(дому) , а зараз бiля першoго пiд’iзда на прохожiй дорозi.
Дуже прошу, повернiть смiтники на старе мiсце в кiнець двору(навпроти останнього пiд’ iзду)