Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-9232 (5685867)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт та обслуговування ґанків
Відповідальний:ЖЕД - 8-9 [Григоренко Василь Васильович], виконавець: Ульянов Олександр Володимирович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня! Починаючи з 15 липня і по 21 липня у нашому домі почали ремонтувати пороги перед під’їздами. На сьогоднішній день ніякої роботи не проводиться! Зокрема, що стосується 4-го під’їзду (під’їзд де проживаю я), то лише половина порогу аби-як вкрита плиткою, а перед парадним сміття. І так уже 3-ій тиждень! Зверталася в ЖЕК, головний інженер сказав, що поки що несприятливі погодні умови. Я уже не говорю про те як ці роботи проводилися. По-перше, коли демонтували старий поріг, ніхто навіть оголошення не повісив на двері. А якби хтось незнаючи вийшов і щось зламав собі (у будинку багато людей похилого віку і діти). По друге, коли поклали частину плитки, ніяких альтернативних шляхів входу у будинок не було (наприклад якихось перехідних дерев’яних помостів). І переступити також було ніяк. Звичайно плитка роз’їхалася і довелося просто зняти декілька штук, щоб вона так не засохла (на фото стоять праворуч). У мене питання! Чому за гроші, які платять мешканці будинку, не можна НОРМАЛЬНО провести ремонт, а не так щоб на пів-року чи рік (якщо взагалі дороблять той поріг)? Прошу Вас відреагувати на цю скаргу. Заздалегідь вдячна! (Фото додаються)