Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18586 (5685896)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:Подільська РДА [Крикун Арсен Євгенович]
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня, хочу звернути вашу увагу на реставрацію Куренівського парку, а саме на дитячі майданчики. Їх до реставрації було 2, один для дітей віком десь від 3х років. Його при ремонті чогось обійшли стороною, хоча його стан залишає бажати кращого, він вже частково зламаний і старий. Також у парку був дитячий майданчик з гойдалками для дітей до 3х років. Але при реставрації його прибрали, та на його місці тепер просто асфальт. І з малою дитиною нікуди піти гратися. І так вже 4 місяці. Дякую за увагу. До тексту прикріплюю фото того що зараз замість майданчика .