Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-7906 (5685899)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж воріт, огорожі, паркану, забору
Відповідальний:Відділ будівництва, архітектури та землекористування [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Кривошей Валентина Теофілівна
Дата контролю:13 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня

Прошу вжити заходів для створення нормального виходу до метро Лісова від зупинок громадського транспорту.

В даний час вся площа, біля обох виходів з метро Лісова, огорожена парканом і немає виходу до громадського транспорту.

Від автобуса 81, кінцева зупинка якого знаходиться навпроти магазину ”Розетка” (адреса: вул. Кіото, 25), потрібно йти близько кілометру (!!!!!!) в обхід до метро. Ця стежка пролягає через промзону і є занадто вузькою для такої кількоісті пасажирів, які щодня їздять на роботу.

Маршрутка 240, якою користуються більшість жителів Лісового масиву, теж не має нормальної кінцевої зупинки, а зупиняється десь серед Броварського шоссе (фото додано). Вулиця вся загорожена торговцями і просто НЕМОЖЛИВО пройти до входу в метро.

Будь-ласка, зробіть адекватний вхід та широку доріжку до метро Лісова з боку парку Кіото або створіть новий транспортний маршрут для жителів Лісового масиву, наприклад до метро Чернігівська.

Дякую за розуміння!

З повагою,
Вікторія Резаєва.