Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23668 (5685900)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:транспорт, енергетика та звя”зок [в.о. САГАЙДАК Людмила Григорівна], виконавець: Шимон П.І.
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня!

Моє звернення пов’язане з необхідністю вирішення проблем, які створюються хаотичним паркуванням автомобільних транспортних засобів за адресою мого проживання.

Наразі, створена проблема здійснює перешкоди для проїзду транспортних засобів, а також для здійснення вивозу твердих побутових відходів.

Разом з цим, прошу вас взяти до уваги, що внаслідок такого паркування транспортних засобів може виникнути ситуація при якій у разі настання непередбачуваних надзвичайних обставин, які потребуватимуть термінових дій (відвернення стихійних лих, ліквідації техногенних катастров, гасіння пожеж, рятуванням життя людей тощо) вчинення таких дій буде не можливим або значно утрудненим.

Враховуючи вищевикладене, прошу вас вжити заходів щодо встановлення заборонних дорожніх знаків ”стоянка заборонена” на прибудинковій території за адресою м. Київ, вул. Ю.Кондратюка, 7 з метою можливості органами патрульної поліції відповідно реагувати на порушення правил дорожнього руху України.

08.08.2019

З повагою, А. Савченко