Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11549 (5685951)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Незручності від вивозу сміття з контейнерів та урн для сміття у нічні години
Відповідальний:ТОВ ”Фірма ”Володар-Роз”” [Василенко Олександр Володимирович]
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Впродовж 2018-2019 років вивезення сміття з території будівель за адресами пр-т П. Тичини 18-В, 18/1, 9, 9-Б, вул. Бучми 8 здійснюється щоденно в нічний час з 23:00 до 6:00 декількома сміттєзбиральними машинами. Ці машини шумлять на весь район, вивантаження сміття з контейнерів супроводжується гуркотом, від якого прокидаються усі мешканці наших будівель. А чадний газ від двигунів сміттєзбиральних машин кожну ніч йде у вікна мешканців та отруює повітря. Все це створює неможливі умови для нормального відпочинку мешканців у нічний час та шкодить здоров’ю людей.
Згідно вимог п.2.4. Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011 № 145, для забезпечення шумового комфорту населення побутові відходи слід вивозити не раніше ніж о 7 годині і не пізніше ніж о 23 годині, при цьому рівні шуму не повинні перевищувати гігієнічних нормативів для відповідного часу доби.
Таким чином, сміттєперевізні компанії постійно порушують діючі санітарні норми та законодавче право мешканців наших будинків на відпочинок.
На підставі вищевикладеного, прошу наступне:
1) Організувати вивіз сміття тільки у денний час за адресами: пр-т П. Тичини 18-В, 18/1, 9, 9-Б, вул. Бучми 8.
2) Повідомити, хто підписав схему маршруту вивозу сміття за адресами: пр-т П. Тичини 18-В, 18/1, 9, 9-Б, вул. Бучми 8 за останні 2 роки та надати копію цього документу.
3) Притягнути винних до відповідальності за порушенням Державних санітарних норм та правил, а також режиму вивезення побутових відходів, затвердженого у м. Києві.
Дуже надіюся, що Ви швидко відреагуємо на мій лист. Адже змушена зазначити, що моїм дітям-двійнятам, які народились передчасно та з недостатньою вагою була занесена під час пологів інфекція цитробактеріоз. Другий рік поспіль вони проходять спеціальне лікування. А сміттєзбиральні машини будять моїх діток всю ніч. Впродовж двох років щоночі до 5-7 години ранку ми позбавлені сну! Лікарі кожен день борються за життя моїх дітей, але без нормального нічного відпочинку імунітет дітей слабшає. Я дуже надіюся, що Ви зможете нарешті встановити тишу і мої дітки зможуть вилікуватись.
Я і всі мешканці будинків дуже надіємося на Вашу швидку реакцію, і що нарешті будуть створені гідні умови для спокійного відпочинку всіх мешканців.