Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-23675 (5685952)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: Крамаренко Анатолій Костянтинович
Дата контролю:30 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня.
Напроти башти №1 військової частини нацгвардії україни №30666 по адресу вул Євшена Коновальця 38 водії постійно паркуюються на газоні, що призвело до винищення зелених насаджень, там постійно виникають калюжі і автомобілі розвозять болото по всій дорозі, потім болото на дорозі висихає і люди змушені дихати пилом, який піднімається після вітру.
Прошу установити антипаркувальні стовбчики, болварди або будь-яким іншим чином зупинити паркування на газонах.
Дякую, всього найкращого!