Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-19222 (5685954)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ВОП ”Михайлівська” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Данько Володимир Павлович
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

на проїзді по вул. Рейтарській, між будинками 13 і 15 було встановлено два контейнери - для побутових відходів і пластику.
Згідно правил благоустрою міста Києва (п. 7.3.6) - забороняється розміщення контейнерів на тротуарах, проїзній частині, арках будинків.
Київспецтранс посилається на те, що місце для побутового сміття визначив Київкомунсервіс, а для пластику - Благоустрій.
Прошу створити комісію, яка змогла б визначити місця розміщення сміттєвих баків, що не суперечать чинним нормам і правилам.