Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-12080 (5685956)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ЖЕД - 106 [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Кравчук Лідія Дмитрівна
Дата контролю:13 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

По адресі вулиця Володі Дубініна16, кв.155, 5 поверх при сильній зливі, впало дерево тополя на наше вікно та кришу. Прошу прийняти міри.