Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Щ-1111 (5685980)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:КП УЗН Святошинської РДА [в.о. Пилипчук Сергій Іванович], виконавець: Магалов А.М.
Дата контролю:13 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Після проведення кронування дерев, усі гілки залишилися лежати на газоні. Сухі гілки вже лежать більше місяця. Слід зазначити, що велика кількість сухих гілок створює підвищену пожежонебезпечність, зважаючи на те, що вказана проблема знаходиться поряд із школою- це створює небезпечні умови для школярів, а також перешкоджає відповідальним особам стежити за станом газону. Прошу терміново прибрати зпилені, висохші гілки.