Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16603 (5685994)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Ремонт дахів
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович]
Дата контролю:23 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Крыша нашего дома в плачевном состоянии, остатки рубероида последним рубежом отделяют нас от открытого воздуха над нашей квартирой, углы мокрые после каждого дождя, в квартире грибок, по всему потолку оранжевые пятна от протеканий, в подъезде вообще дыры в крыше, неужели нельзя ничего сделать? Я пишу уже ТРИ года, следующую зиму наша крыша не переживёт. Прошу Вас принять срочные меры.
Тольк оне пишите мне что
”Капітальний ремонт покрівлі не є складовою частиною переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, визначених постановою Кабінету Міністрів України, а тому виконується за рахунок додаткового фінансування з міського бюджету.
Зазначені роботи будуть запропоновані до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на наступні роки, при умові її формування та відповідного фінансування.”
я каждый раз получаю один и тот же ответ в течении всех трех лет!!!
Инспекцией в 2017 году было установлено, что крыша требует капитального ремонта но нет денег, отремонтируйте крышу над нашей квартирой !!! у меня зимой когда тает снег с крыши течет вода по окнам!!!!! Пока тепло, примите меры!