Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-38909 (5686038)
Зареєстровано:8 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ЖЕД - 110 [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Клименко І.І.
Дата контролю:15 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

У четвер, 8 серпня 2019 року на вул. Блакитного, неподалік від житлових будинків за адресою просп. Науки, 42/1 корпус 15 та 14 на узбіччі лежить багато гілок від спиляного дерева, яке, ймовірно, поламалося під час зливи. Просимо дати розпорядження відповідним службам вивезти гілля, що заважає проходу пішоходів та знаходиться близько від проїжджої частини, дякую, з повагою, Коцюба Є. Ю. PS Додаю 4 фото з місця події