Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-38920 (5686091)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Покинуті будівлі, споруди, будівельні матеріали і конструкції
Відповідальний:ЖЕД - 310 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Давидок Тетяна Володимірівна
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Звернення К-37070 було стосовно полузруйнованого  приміщення без дверей біля сміттєзбірника, яке використовується без призначення, а суто  як туалет та особами без місця проживання. Я наголошую, що це приміщення знаходиться в межах з дитячим садочком #94 по вул.Драйзера 30б, що є антисанітарією і небезпечно. Прохання демонтувати полузруйнованне приміщеня .або відремонтувати і закрити .