Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18604 (5686141)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:Управління освіти [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Постолюк Тамара Казимирівна
Дата контролю:14 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Уберите деревья Лесной проспект где 213 и 207 школа. Одно дерево упало так, что одна часть дерева 207 школа, а другая часть дерева 213 школа.