Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-38943 (5686183)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД ”Хрещатик” [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: ЖЕД Хрещатик
Дата контролю:14 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

В нашому дворі зосереджені 6 сміттєвих баків з 5 прилеглих будинків. Двірника немає. Прибирання території відбувається недбало і рідко. Мешканці будинку 17 по вул.Басейна повідомляють про намір відмовитися від оплати послуги ”Прибирання прибудинкових територій” оскільки послуга надається неякісно і несвоєчасно. Вимагаємо притягнути до відповідальності керівництво ЖЕД Хрещатик за халатність у роботі. Також наполягаємо на зміні локації 6 сміттєвих баків, оскільки їх зосередження на близькій відстані від будинка порушує всі санітарні норми, встановлені нормативними документами.