Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11557 (5686194)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:ОД - 504 [в.о. САГАЙДАК Людмила Григорівна], виконавець: Тугай Сергій Олександрович
Дата контролю:14 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

После вчерашнего урагана за домом по улице Героев Днепра 25 (второе парадное) упало большое дерево его НИКТО НЕ УБИРАЕТ на него залазят дети прыгают на нем делают селфи, оно лежит на дороге по которой все ходят рядом детский сад.