Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-16617 (5686197)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 5 [в.о. Пилипчук Сергій Іванович], виконавець: Скляренко Л.М.
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Добрий день!
У нас біля будинку,за адресою вул. Якуба Коласа,1-а,прямо на тротуарі розташований каналізаційний люк,навколо якого
з-під асфальту вимилась дощами земля та почав провалюватись асфальт.
Прохання до Вас : зобов’язати відповідні комунальні служби виправити провалля та відновити асфальтове покриття.

З повагою Гнідаш В. Л.

P.S. Фото прикріплюю.