Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-18608 (5686207)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 902 (Чоколівське) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Познахоренко О.В.
Дата контролю:14 Серпня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня! Нещодавно сміттеві баки були поставлені біля будинку по вул Новгородська 4, відстань від сміттевих баків до житлового будинку - 8 метрів, замірювали разом з сусідами рулеткою. Стінка дома не глуха, вікна квартир виходять на ці сміттеві баки, стоїть сморід. Відповідно до п. 2.8 Державних санітарних норм та правил утримання територій, затверджених наказом МОЗ України від 17.03.2011 № 145 Контейнери зі сміттям повинні бути віддалені від меж стін житлових та громадських будівель і споруд, на відстань не менше 20 м. Прошу терміново перенести сміттеві баки згідно санітарних норм та притягнути до відповідальності осіб, дії яких призвели до облаштування сміттевих баків біля будинку всупереч санітарним нормам.