Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-11560 (5686225)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ТОВ ”Фірма ”Володар-Роз”” [Василенко Олександр Володимирович]
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Контейнер для сміття, що придатне для переробки, біля будинку №1 на вулиці Маршала Тимошенка дуже швидко наповнюється, а вивозять його, як мені повідомили в ТОВ ”Володар Роз” за номером 0674032924 (зазначено на контейнері), лише один раз в четвер. Але вчора був четвер, а сміття з контейнера ніхто не забирав, як і протягом кількох днів до того. Прошу організувати спорожнення даного контейнера хоча б 2 рази на тиждень і повідомити мені графік.