Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-12106 (5686237)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Управління житлово-комунального господарства [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Мостова Лариса Павлівна
Дата контролю:27 Серпня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

ГДЕ МОИ ФОНАРИКИ С ЛАМПОЧКАМИ?
29 Липня 2019
Д-11881
Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
при чём тут санитарно-техническое состояние если на столбе просто напросто отсутствует фонарь с лампочкой который не был установлен с момента его монтажа?
ТРЕБУЮ ПОВЕСИТЬ ФОНАРЬ С ЛАМПОЙ УЛИЧНОГО ОСВЕЩЕНИЯ!
КаРТКА РеєстраціЇ ВИХІДНОГО ДОКУМЕНТА 2019
Вихідний номер і дата На вихідний номер кореспондента
Управління-відправник
П-100/18/1725
07.03.2019 Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація/Апарат Голосїївської районної в місті Києві державної адміністрації/Відділ контролю за благоустроєм Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
Стислий зміст
Про неналежний санітарно-технічний стан опори електромережі
Підписав Настасенко Олександр Григорович Підготував Шимко Едуард Анатолійович
Адресати
Назва адресата Бланк Дата відправки Вид доставки
Приватне акціонерне товариство «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» АСКОД

Відповідальний: КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю: 13 Серпня 2019
Статус: В роботі