Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-19879 (5686256)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Оголені кабелі у приміщенні та на території
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Круценко Володимир Іванович]
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

У сквері між вулицею Малишка та будинком, що розташовується на цій вулиці під номером 9, небезпечна ситуація з кабелями електроживлення. Кабелі розвішені просто на гілках оточуючих дерев, під їх вагою деякі гліки вже зламались і кабель провасає - так, що його може спокійно дістати людина середнього зросту. Поруч дитячий майданчик. Дана картина спостерігається вже близько тижня і жодний дій з усунення цього неподобства.