Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-38952 (5686285)
Зареєстровано:9 Серпня 2019
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Дільниця - 3 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: в.о. начальника Байлик Галина Миколаївна
Дата контролю:26 Серпня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня.Звертаюся з проханням і скаргою.За нашою адресою вул. Осиповського 3а, знаходиться бьювет на територіїї якого знаходитьсяневеличкий парк, де можливо посидіти і відпочити.Але для комфортного відпочинку не вістачаю, хоть якихось невеликих сміттевих баків біля лавок.Вечорами сидять молоді люди відпочивають і т.п. і залишають за собою кучу сміття.Тому велика прохання поставити біля лавок хоча би по одному сміттєвому баку.Наше місто прикрашають с кожним днем, і ми самі маємо його берегти.Фото додаю.Чекаю на корекну відповідь, а не таку як завжді дає оператор - ”Не в нашому підчиненні даний обьект господарювання!!!”Дякую